عربی / انگلیسی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پتروشیمی هنگام به مناسبت روز ملی منابع انسانی

***
بیست و پنجم فروردین که در تقویم به نام روز ملی منابع انسانی نامگذاری شده، مجالی است برای گرامیداشت و یادآوری نقش برجسته نیروی انسانی که به عنوان قلب تپنده در مسیر توسعه هر سازمانی جهاد می کند.
از آنجا که تمدن و پیشرفت بشری مدیون و مرهون تلاش های نیروی متعهد و متخصصی است که با تکیه بر دانش در پیشبرد اهداف متعالی هر سازمانی تلاش می کند، ما در شرکت پتروشیمی هنگام، همواره برآنیم که پیش و بیش از کار، این سرمایه عظیم را در اولویت قرار داده و ارج نهیم.
کمااینکه بارها و به کرات تاکید کرده ام که نیروی انسانی، خط قرمز من در سازمان است و نه تنها آن را فدای عدد و ارقام در کار و سازمان نخواهم کرد، بلکه همواره در تلاشم در راستای کرامت و حرمت انسانی نیروهای شاغل در این شرکت گام بردارم که البته رتبه برتر این شرکت از منظر رضایتمندی کارکنان، خود شاهدی بر این ماجراست.
لذا به بهانه این روز، بار دیگر قدردان زحمات تک تک همکاران عزیز و ارجمندم در شرکت پتروشیمی هنگام هستم که صادقانه در مسیر پیشرفت و به ثمر رسیدن فاز اول و دوم و اسکله اختصاصی این شرکت قدمی برداشتید و امید دارم در این سال که به فرمایش مقام معظم رهبری به نام “جهش تولید با مشارکت مردم” مزین شده، با همراهی و همدلی شما عزیزان به جایگاه های والاتری نائل آییم.
غلامرضا جمشیدی
نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پتروشیمی هنگام

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *