به پایان خط تکمیل واحد آمونیاک نزدیکیم

مدیرعامل شرکت پتروشیمی هنگام گفت: به پایان خط تکمیل واحد آمونیاک نزدیک هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی هنگام، دکتر غلامرضا جمشیدی در گزارشی طی بازدید دکتر علی عسکری، مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همراه جمعی از معاونان و مدیران ارشد گروه از مجتمع شرکت پتروشیمی هنگام در عسلویه اظهار کرد: ظرفیت تولید آمونیاک و اوره هنگام به صورت روزانه، به ترتیب 2200 و 3500 تن خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت هنگام برای صادرات به دلیل نزدیکی به آب های آزاد و احداث اسکله اختصاصی، این شرکت در بحث اوره و آمونیاک حرف زیادی برای گفتن خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی هنگام با اشاره به 18 میلیون ساعت کار بدون حادثه تاکید کرد: علی رغم تلاش برای بهره برداری سریع تر از فاز یک، ایمنی در پروژه حرف اول را می زند و بارها هم تاکید کرده ام که سرمایه انسانی و مسئولیت اجتماعی را فدای عدد و ارقام نخواهم کرد.

دکتر جمشیدی اعلام کرد: امید داریم واحد اوره هم تا پایان سال به اتمام برسد و تنها کار ناتمام، واردات و نصب رکتورهای این واحد باشد.

در ادامه، مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: با تغییر مدیریت و حضور دکتر جمشیدی در شرکت پتروشیمی هنگام و تلاش های شبانه روزی، کار، روال مشخص و سرعت بیشتری گرفته و ما در آینده بسیار نزدیکی شاهد راه اندازی واحد آمونیاک خواهیم بود که این نتیجه اعتماد به ایشان و مدیران جوان است.

دکتر علی عسکری ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا افتتاح پتروشیمی هنگام توسط ریاست جمهوری صورت پذیرد.

وی با اشاره به رشد بیش از ۹.۷ درصدی تولید در مجموعه هلدینگ خلیج فارس در سال جاری نسبت به سال 1401،‌ گفت: توانستیم ۱۲۸ هزار میلیارد تومان سود انباشته در هلدینگ ایجاد کنیم.

دکتر علی عسکری با بیان اینکه کشور روی بال صنعتگران رشد می کند و پیش می رود، افزود: باید در تولید ثروت و منفعت برای مردم همه توان خود را به کار بگیریم تا شاهد توزیع این ثروت در میان مردم باشد.

گفتنی است، در ابتدای این بازدید، مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سالن همایش شرکت پتروشیمی هنگام را افتتاح کرد.

 

اشتراک گذاری