آیین تکریم و معارفه

در  مراسم معارفه مدیرعامل جدید پتروشیمی هنگام اعلام شد

 

*با ورود خوراک گاز، عملیات راه‌اندازی مجتمع هنگام ۱۵ مرداد  آغاز می‌شود/ تاکید نشان زاده بر تدوام نظارت و پایش مستمر فعالیت واحدهای تولیدی و پروژه‌های در دست اجرا*

 

با حضور تعدادی از معاونین و مدیران گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس دکتر غلامرضا جمشیدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پتروشیمی هنگام معرفی و از زحمات و تلاش‌های مهندس عبدالرضا جوانمردی مدیرعامل سابق  قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، غلامرضا جمشیدی با مدرک دکترای مدیریت کسب و کار، دارای سابقه طولانی مدیریت در صنعت پتروشیمی کشور است و پیش از این مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس بوده است.

عضویت در هیئت مدیره آریاساسول و معاونت بازرگانی پتروشیمی شازند بخش دیگری از سوابق مدیریت این مدیر جوان است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مراسم معارفه تکریم مدیران عامل سابق و جدید شرکت پتروشیمی هنگام با قدردانی از تلاش‌های آقای مهندس جوانمردی و نقش ستودنی او در به ثمر رسیدن این شرکت، گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده از پانزدهم مرداد گاز وارد و عملیات راه‌اندازی پتروشیمی هنگام تولید با سالانه سالانه ۷۲۵ هزار تن آمونیاک و یک میلیون تن ۱۵۰ هزار تن اوره از پانزدهم مرداد آغاز می‌شود.

مهندس حسن نشان زاده مقدم، با اشاره به تجارب ارزشمند آقای دکتر جمشیدی در شرکت‌های اوره آمونیاک تغییرات و جابجایی‌های مرسوم مدیریتی را عامل تسریع پیشرفت پروژه‌ها و شرکت‌های تولیدی و به جای آوردن مراسم امانتداری نسبت به سهامداران دانست و گفت: در انتصاب مدیران شرکت‌ها، توجه به سابقه مرتبط در اولویت قرار دارد به نحوی که مدیران جدید با آشنایی و اشرافیت نسبت به مجموعه‌ها انتخاب می‌شوند.

وی با اشاره به تاکید آقای دکتر علی عسکری مدیرعامل  هلدینگ خلیج فارس برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام با هدف رشد تولید و خلق ثروت گفت: بازدیدهای دوره‌ای و نظارت و پایش مستمر فعالیت‌های شرکت‌های تابعه ادامه خواهد داشت.

در این مراسم مهندس جوانمردی مدیرعامل سابق پتروشیمی هنگام گزارشی از روند عملیات راه‌اندازی این پروژه ارائه کرد، دکتر جمشیدی هم با تحلیل شرایط حاکم بر شرکت تولیدی اوره آمونیاک از اعتماد مدیریت هلدینگ خلیج فارس قدردانی و ابراز امیدواری کرد با اقدامات راهبردی شرکت پتروشیمی هنگام یکی از شرکت‌های تولیدی پتروشیمی تبدیل شود.

اشتراک گذاری